Your session has expired.

Your authenticated session has expired due to inactivity. You can close this message and continue as a guest or sign in again before proceeding.

2 lipca 2024

Language: EN DE ES FR PT

Motorola Solutions publikuje swój raport o odpowiedzialności korporacyjnej za 2023 rok

Motorola Solutions publikuje swój raport o odpowiedzialności korporacyjnej za 2023 rok

Raport podkreśla zaangażowanie na rzecz pozytywnego wpływania na klientów i społeczności na całym świecie

CHICAGO – July 2, 2024 – Motorola Solutions (NYSE: MSI) opublikowała dziś swój coroczny raport o odpowiedzialności korporacyjnej, informujący o prowadzonych przez firmę programach na rzecz środowiska, społeczeństwa i zarządzania oraz wyniki w 2023 roku. Raport podkreśla nieustające zaangażowanie firmy na rzecz tworzenia rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo społeczności, szkół, szpitali i firm – bezpieczeństwo wszystkich środowisk.

„Jako firma Motorola Solutions od dawna angażuje się na rzecz odpowiedzialnego postępowania” – mówi Greg Brown, prezes i dyrektor generalny Motorola Solutions. „Od tworzenia i wdrażania najnowocześniejszych technologii sprzyjających podniesieniu poziomu bezpieczeństwa po bicie firmowych rekordów zaangażowania w wolontariat – łączy nas dążenie do wprowadzenia istotnej zmiany w życiu społeczności, w której mieszkamy i pracujemy”.

Raport o odpowiedzialności korporacyjnej za 2023 rok jest dostępny tutaj , a oto najważniejsze poruszone w nim kwestie:

  • Wynoszące 858 milionów dolarów inwestycje w badania i rozwój, tworzenie technologii kolejnej generacji i rozszerzanie naszej oferty w obszarach o wysokiej wartości dzięki naszemu portfolio własności intelektualnej, którego stan to obecnie 6560 przyznanych patentów oraz około 775 czekających na zatwierdzenie.
  • Zaawansowane możliwości wyspecjalizowanej sztucznej inteligencji, które usprawniają podejmowanie decyzji i sprzyjają większej koncentracji, precyzji i szybkości reagowania w sytuacjach awaryjnych, a jednocześnie współpracują ze społecznościami, decydentami i organami bezpieczeństwa publicznego nad zapewnieniem bezpieczeństwa korzystania z tych technologii.
  • Wyróżnienia dla firmy z grona najlepszych pracodawców, w tym: wskaźnik Disability Equality Index ® w ramach rankingu Best Places to Work; miejsca w rankingach: Best Workplaces for Innovators magazynu Fast Company; World’s Best Employers magazynu Forbes; World’s Most Admired Companies magazynu Fortune, oraz w stworzonym przez magazyn TIME rankingu World’s Best Companies.
  • Działania na rzecz społeczności: w ramach wolontariatu pracownicy firmy przepracowali niemal 100 tys. godzin, co oznacza wzrost o 30% w porównaniu z rokiem 2022 i firmowy rekord; ponadto większa część kwoty 10,3 miliona dolarów została przekazana przez fundację Motorola Solutions Foundation w postaci grantów strategicznych bezpośrednio na rzecz społeczności upośledzonych i o zaniżonej reprezentacji, a także na rzecz osób udzielających pierwszej pomocy, studentów i nauczycieli.
  • Zwiększenie różnorodności w organizacji, podkreślone przez naszą nową inicjatywę GO ALL Inclusive, której celem jest celebracja i promowanie inkluzywności jako naszej istotnej wartości.
  • Tworzenie szans ekonomicznych dla dostawców z kategorii małych firm będących własnością przedstawicieli mniejszości oraz dalszy rozwój naszego inkluzywnego łańcucha dostaw poprzez pozyskanie ponad 700 zróżnicowanych dostawców i wsparcie utworzenia lub utrzymania 3500 miejsc pracy dla dostawców.
  • Wdrożenie zaawansowanych narzędzi do gromadzenia danych i raportowania w celu ciągłego wyszukiwania szans na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz utworzenie „Zielonego Zespołu” promującego wolontariat i edukację, aby czynić działalność organizacji bardziej zrównoważoną.

Więcej informacji na temat odpowiedzialności korporacyjnej w Motorola Solutions znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

Informacje o Motorola Solutions
Motorola Solutions to rozwiązania dla bezpieczeństwa. Tworzymy i łączymy ze sobą technologie, które chronią ludzi, mienie i miejsca. Nasze rozwiązania umożliwiają współpracę organów bezpieczeństwa publicznego i firm, która ma krytyczne znaczenie dla proaktywnego podejścia do kwestii bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo społeczności, szkół, szpitali i firm, czyli bezpieczeństwo wszystkich środowisk, na witrynie www.motorolasolutions.com.

 

Kontakt dla mediów

Matt Schuler

Kontakt dla mediów

+1-312-909-5234

Matt Schuler

Kontakt dla mediów

+1-312-909-5234

Please wait...