Wyloguj

Sesja wygasła

Razem bezpieczniej

Według firmy Motorola Solutions wszystko zaczyna się od bezpieczeństwa. To ono pozwala na rozkwit tego, co najważniejsze w życiu — od rodzin i społeczności po firmy i gospodarkę. Zbudujmy bezpieczną przyszłość razem.

Motorola Solutions rozwiązuje problemy na rzecz bezpieczeństwa.

Wspólnie z TETRA Ireland będziemy nadal zapewniać rozwiązania komunikacyjne do zadań o krytycznym znaczeniu, na których codziennie polegają irlandzkie służby ratownicze i publiczne, chroniąc swoich obywateli.

Nasz ujednolicony ekosystem bezpieczeństwa publicznego i firmowego

Nasze technologie współpracują, budując bezpieczniejszy świat. Pojedynczo każdy produkt i usługa Motorola Solutions wywiera pozytywny wpływ na bezpieczeństwo. Razem ich możliwości rosną wykładniczo.

Integrated Ecosystem background
Komunikacja krytyczna

Budujemy infrastrukturę, urządzenia i aplikacje komunikacyjne do zadań o krytycznym znaczeniu, które umożliwiają na co dzień świadomą i bezpieczną współpracę głosową i multimedialną.

Monitoring i kontrola dostępu

Budujemy rozwiązania wideo i kontroli dostępu, które łączą technologie wizyjne ze sztuczną inteligencją, aby błyskawicznie rozpoznawać, co jest ważne, a co nie.

Centrum Dowodzenia

Tworzymy oprogramowanie bezpieczeństwa publicznego, które usprawnia przepływ informacji. Umożliwia koordynację zadań o krytycznym znaczeniu, w których liczy się każda sekunda.

test

Podejmij karierę, która ma znaczenie

Praca tutaj ma znaczenie. Jako pracownik firmy Motorola możesz wspierać ludzi, którzy działają na rzecz innych — ratują życie i dbają o nasze miasta i społeczności.

Nasi klienci są bohaterami

Od prawie stu lat zajmujemy się rozwojem bezpieczeństwa na świecie. Od łączności na misjach Apollo po dane analityczne dla inteligentnych miast przyszłości. Dopilnujemy, aby zmiany, których dokonujemy, służyły wszystkim. Wspólnota zwiększa bezpieczeństwo.

Please wait...